memorandum20

24 вересня 2020 року на базі прес-центру Криворізького педагогічного відбулося підписання меморандуму про співпрацю між неприбутковими громадськими організаціями, які прагнуть об’єднати зусилля для сприяння розвитку громадянського суспільства в місті та країні.

Зав. кафедри туризму та економіки, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков, який очолює ГО «Туристичний центр “Кривбастур”», та голова ГО «Агенція розвитку “Урбаністичне місто”» Анна Савенко засвідчили спільне бачення шляхів реалізації проєктів і програм, спрямованих на досягнення цілей Стратегічного плану розвитку Кривого Рогу на період до 2025 року. Важливою метою співпраці двох громадських організацій є сприяння підвищенню рівня громадянської свідомості й суспільної відповідальності, а також розвитку й популяризації туризму.

memorandum20 2

У планах підписантів меморандуму – організація заходів, спрямованих на досягнення мети співпраці сторін, та участь у них, поширення інформації про культурно-мистецькі події, конференції, семінари, виставки, в яких братимуть участь та які проводитимуть представники ГО «Туристичний центр “Кривбастур”» і ГО «Агенція розвитку “Урбаністичне місто”».

memorandum20 1

Громадські організації будуть спільно працювати над проєктами, які мають на меті трансформацію публічного простору, впровадження передових урбаністичних ініціатив і креативних практик організації дозвілля, розвиток туристичного потенціалу міста. Крім цього, представники ГО планують готувати публікації з питань урбаністики й туризму, опікуватися популяризацією індустріальної культури й поширювати інноваційний досвід.

 

memorandum20 3

«Прес-центр КДПУ часто стає вільним майданчиком для ділових зустрічей, співпраці представників різних громадських організацій. Приємно засвідчити, що роль Криворізького педагогічного у розвитку громади міста стає дедалі більш значущою», – підкреслив В. Л. Казаков.

Бажаємо представникам активної громадськості міста
успішної співпраці!

12706
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31