img34

14 жовтня 2020 року громада Криворізького педагогічного святкувала День захисника України й День українського козацтва. Карантинні обмеження не стали на заваді збереженню улюбленої традиції: щорічний «Фестиваль городового козацтва» провели онлайн за активної участі всіх факультетів КДПУ.

Як ми повідомляли раніше, студентський клуб разом із первинною профспілковою організацією КДПУ запросили всіх охочих долучитися до першого в історії університету онлайн-фестивалю городового козацтва. Пропонуємо насолодитися козацьким креативом від переможців і учасників цієї непересічної святкової події.

img65

Перемогу розділили кращі з кращих: перше місце конкурсу посіли творчі колективи факультету іноземних мов і факультету географії, туризму та історії, які створили дійсно потужні, патріотичні й емоційні відеоролики, присвячені українським героям-захисникам.

img66

Ролики ГТІ й ФІМ, як і решту відео, можна переглянути на офіційному Youtube-каналі КДПУ.

img107

Журі гідно оцінило козацький гумор завзятого студентства фізико-математичного факультету й відзначило креативну молодь спеціальним дипломом онлайн-фестивалю.

img108

Друге місце онлайн-конкурсу журі ухвалило рішення не присуджувати. Почесну третю сходинку посіли представники природничого факультету з відео, насиченим вишуканою українською естетикою та справжнім духом козацької доби.

img143

Нікого не залишили байдужим ліричний сюжет і автентична хореографія від психолого-педагогічного факультету.

img144

Факультет української філології подарував незвичайний досвід АСМР - популярного тренду сучасної інтернет-культури. Щоб якнайкраще почути й відчути меседж факультету, автори відео рекомендують використовувати навушники.

img177

Усіх розважили козацькі витівки парубків і дівчат з факультету мистецтв.

img178

А молодь факультету дошкільної і технологічної освіти поділилася чудовим досвідом сучасного козакування.

Вітаємо переможців і щиро дякуємо всім учасникам онлайн-фестивалю
за яскраві враження та святковий настрій!