img21

Криворізький педагогічний – завжди там, де затишно й тепло. Первинна профспілкова організація університету оголошує про початок ХІ конкурсу на кращий блок у студентських гуртожитках. Прес-центр дізнавався деталі.

img52

Конкурс на кращий блок гуртожитку – це традиційні змагання серед немісцевих студентів, які проживають на території альма-матер. Головна мета – удосконалення організації житлово-побутових умов для проживання, навчання, відпочинку молоді, а також формування активної громадянської позиції.

img53

У зв’язку з карантинними обмеженнями формат заходу зазнав незначних змін: конкурс буде відбуватися дистанційно й проходитиме в два етапи. Кандидати повинні надіслати пакет документів на електронну адресу гуртожитку, після чого студентська рада гуртожитку під час онлайн-конференції визначить трійку лідерів. А вже на другому етапі пакети документів блоків – претендентів на перемогу перейдуть до експертної комісії. Заповнені протоколи будуть передані профспілковому комітету до 16 листопада поточного року.

img61

До пакету документів для участі входять: заявка на участь, мотиваційний лист, відеоогляд усіх кімнат блоку і приміщень (до 2-х хвилин), інформація про всіх мешканців. Серед ключових критеріїв оцінювання варто виокремити вимоги до санітарного стану кімнат і приміщень, естетичного оформлення, стану вікон, дверей та іншого майна, наявності робочих місць для навчання тощо. Переможці конкурсу отримають 2,5 тис. гривень на подальший благоустрій блоків.

Криворізький педагогічний бажає успіхів усім конкурсантам!