img22

Кінець листопада в Криворізькому педагогічному знаменується інтенсивною підготовкою до зимової сесії та підбиттям підсумків проміжної атестації. Координаторами цього процесу є старости, які налагоджують комунікацію між суб’єктами освіти.

img23

Роль старости в студентському колективі надзвичайно велика. Щоденно найвідповідальніші представники груп виконують безліч доручень, що вдосконалюють і спрощують освітню діяльність. Вони є взірцями, на які орієнтуються інші.

img44

Загальноуніверситетський студентський актив на чолі з представником факультету української філології Владиславом Ковтуненком вирішив показати важливість цього статусу й записав короткий, але насичений відеоролик. «Старости» – це звичайна історія про «надзвичайних» людей.

img45

В основі цього відео лежить дещо іронічна розповідь про типовий день усіх старост, незалежно від факультету. Своєю роботою автори хотіли показати, що оточуючі не завжди гідно оцінюють їхні старання та внесок до загальної студентської справи. Можна сказати дуже багато, але краще побачити на власні очі.

img59

Творча команда отримала позитивний зворотний зв'язок від своїх фоловерів у соціальних мережах. За лічені дні ця робота стала «вірусною» й почала активно розповсюджуватися серед університетської спільноти.

img72

Криворізький педагогічний підтримує наших старост
і бажає всім подальших успіхів у різних сферах освітньої діяльності!
13408
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок