img31

17 грудня 2020 року в Криворізькому педагогічному пройшла традиційна благодійна акція «Подаруй солдату свято». Подія відбулася із дотриманням карантинних вимог.

img32

Сім років поспіль громада університету активно долучається до цієї акції задля того, щоб зібрати необхідні речі для військових на Сході країни, а також поділитися турботою та виказати свою повагу.

Представники первинної профспілкової організації, студентського клубу та студентської ради університету із задоволенням створювали обереги, прикрашали й пакували подарунки для бійців. На жаль, через карантинні обмеження не всі охочі змогли приєднатися до учасників заходу.

img33

«Нам дуже приємно передавати маленькі радощі, які так потрібні нашим захисникам. Пам’ятаю, як ми завжди збиралися разом і прикрашали наші посилочки серцями та листівками, які робили від душі. Сьогодні, на жаль, ми не можемо їх привітати, як це було раніше, але з радістю передаємо частинку нашої поваги», – розповіла прес-центру голова соціального сектору студентської ради Владислава Кутугіна.

img66

Усі подарунки передали волонтерам, які найближчим часом доставлять їх на Схід. «Перемоги та скорішого повернення до рідних домівок!», – саме такі побажання лунали від учасників акції.

Дякуємо всім, хто долучився до збору й пакування подарунків!
Здоров’я та мирного неба над головою!