cspsv0221 1

Студентську молодь і представників центрів працевлаштування та кар’єри запрошують долучитися до проведення дослідження з метою виявлення важливих моментів для покращення взаємодії центрів працевлаштування з молоддю та роботодавцями.

Дослідження проводять центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та платформа Career Hub в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Вони пропонують опитувальники для молоді (абітурієнтів, студентів, випускників) і для центрів працевлаштування та кар'єри закладів вищої освіти.

cspsv0221 2

Результати дослідження допоможуть розробити інструменти для налагодження ефективної моделі створення центрів кар'єри в закладах вищої освіти, організації спільноти таких центрів і впровадження програми підвищення кваліфікації для працівників ЗВО з кар’єрного консультування. Це дозволить молоді більше дізнатися про перспективи кар’єрного розвитку задля свідомого вибору освіти й працевлаштування за обраною спеціальністю, а закладам освіти – налагодити комунікацію з молоддю та партнерство з бізнесом.

cspsv0221 3

Організатори опитування запрошують з будь-яких питань звертатися до координаторки спільноти Career Hub Юлії Гурневич за телефоном 093 283 44 60 або за електронною адресою [email protected].

Довідково. Опитування організовують Career Hub і Центр «Розвиток КСВ» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Партнером програми є Міністерство молоді та спорту України.