200921 1

Спільнота Криворізького педагогічного зберігає та примножує кращі святкові традиції як університету, так і нашого міста. Виступи та презентації, майстер-класи й виставки наших митців, науковців, творчої молоді прикрашають чимало великих заходів у Кривому Розі. Не став винятком і цьогорічний День міста, який громада відсвяткувала 18 вересня.

200921 2

Студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв разом зі своїми наставниками створили власну локацію в парку ім. Б. Хмельницького, що в Металургійному районі. Яскравий аквагрим у виконанні талановитих митців подарував позитивні емоції та гарний настрій дітям і дорослим, які завітали на свято. А на майстер-класі зі стемпінгу, який також організували й провели художниці з Криворізького педагогічного, гості заходу отримали можливість власноруч створити неповторно прикрашену хустку.

200921 3

Надвечір розпочалося запальне пісенне дійство: до святкування приєдналися представники музично-хореографічне відділення факультету мистецтв. У межах гала-концерту кращих творчих колективів і сольних виконавців міста на головній сцені виступила зірка КДПУ - канд. пед. наук, доц. кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторова разом зі своїми вихованцями, солістами народної естрадної студії «Модерн».

Криворізький педагогічний щиро вітає всіх із 246-ю річницею заснування нашого міста.
Бажаємо невичерпного натхнення та гарного настрою кожного дня!
16743
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок