euroschool feb 22 1

За інформацією МОН України, Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує проведення відбору учасників онлайн-школи «EU Study Days», яка працюватиме з березня по травень 2022 року.

Цей проєкт надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім цього, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці й впровадження спільних ініціатив.

euroschool feb 22 3

Учасниками онлайн-школи EU Study Days у 2022 році можуть стати студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання віком від 18 до 25 років із таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд. 20 кращих слухачів будуть запрошені до участі в літній або зимовій школах в очному форматі. Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2/С1. До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участь у програмах EU Study Days попередніх років.

euroschool feb 22 2

Конкурсний відбір проходитиме в 2 етапи: відбір за поданими заявками й онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання на яке буде надіслано після проходження першого туру відбору. Для участі в конкурсі потрібно до 18.00 7 березня 2022 року заповнити анкету за посиланням. Переможці відбору будуть повідомлені особисто електронною поштою не пізніше 15 березня.

За додатковою інформацією звертайтесь до Відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні (Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації, e-mail: [email protected]) або до організації-виконавця проєкту (ГО «Молодіжна Альтернатива», Людмила Кудіна, e-mail: [email protected]).