nevidkladne priednanna ukraini do evropejskogo souzu za novou specialnou procedurou 1646435185 desktop

Невідкладне приєднання України до Європейського Союзу за новою спеціальною процедурою - такою є надактуальна тема петиції, до підписання якої закликає долучитися Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Президент нашої країни Володимир Зеленський наголосив на важливості цього документу: «Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію. І це дає нам повне право зробити таке. Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою».

Підпис кожного з нас дуже потрібний.
Поширюймо петицію серед колег, друзів і знайомих, наближаймо Перемогу разом!