Міністерство освіти і науки України згідно з інформацією, поданою Міністерством закордонних справ України, повідомляє про можливість долучитися до нової стипендіальної програми Європейської школи Східного партнерства на 2023/2024 навчальний рік.

Про цю стипендіальну програму оголошено з ініціативи Європейського Союзу й за підтримки Уряду Грузії та Фонду міжнародного бакалаврату (International Baccalaureate). За результатами конкурсу стипендій буде відібрано до двадцяти здобувачів освіти з найкращою академічною успішністю, які отримають визнаний у світі міжнародний диплом бакалавра (IB Diploma) європейського зразка.

Зацікавлені особи можуть дізнатися детальну інформацію щодо цієї можливості й подати свої заявки на веб-сайті https://eapeuropeanschool.eu/ до 12.00 16 березня 2023 року. Більше інформації – у тематичній брошурі за покликанням. Додаткові запитання можна поставити за електронною адресою [email protected] або за телефоном + 995 577 393999.