солдат 2017

22 грудня 2017 року дружня родина Криворізького педагогічного долучилася до традиційної благодійної акції «Подаруй солдату свято». Вже четвертий рік поспіль профспілка, студентська рада та студентський клуб організовують цей щорічний захід, на якому викладачі, студенти та співробітники університету діляться з нашими захисниками теплом своїх сердець.

У нелегкому фронтовому побуті необхідна не тільки матеріальна допомога: важко переоцінити цінність звістки про те, що вдома про воїнів пам’ятають і турбуються. Теплі речі, продукти, засоби гігієни, домашня консервація, власноруч створені нашими майстринями ляльки-мотанки та серця-оберіги, яскраві листівки та теплі листи підтримки нашим хлопцям – ось неповний перелік зібраного сьогодні на благодійному заході.

Виготовлені оберіги і сувеніри для бійців в АТО, а також зібрані солодощі, чай, кава та багато різних продуктів харчування були передані волонтеру Андрію Мізану, який передасть усі 26 коробок захисникам України на передову. Уже на вихідних подарунки рушать на Донеччину до бійців.

У затишній, майже родинній атмосфері громада університету власноруч створювала свято для захисників миру на нашій землі. Нехай і наступного року збережеться у Криворізькому педагогічному схожа добра традиція благодійності – але вже під мирним небом вільної України.

Більше світлин на сторінці у фейсбук

Травень 2024