6 квітня на базі Криворізького державного педагогічного університету відбулась зустріч представників громадськості з координатором формальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини Олександрою Козорог.

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) – найбільша асоціація правозахисних організацій України. Спілка об’єднує 29 правозахисних недержавних організацій. Метою діяльності УГСПЛ є захист прав людини. УГСПЛ вважає себе частиною гельсінського руху і продовжувачем традицій та діяльності Української Гельсінської групи сприяння виконанню Гельсінських угод – УГГ.

«Це наша перша зустріч в стінах педагогічного закладу освіти з цієї теми, що є доволі знаковою подією. Ми багато говоримо про школи з вчителями-практиками, говоримо про юридичну освіту з правниками, проте вперше ми говоримо з тими, хто цих вчителів готує», – відзначила пані Олександра Козорог.

В ході дискусії Людмила Бурман – голова Первинної профспілкової організації КДПУ відзначила, що школа має починатись з університету, оскільки саме в педагогічних закладах вищої освіти готують вчителів, місією яких є навчання, виховання та розвиток учнівського колективу, зокрема і в правовій сфері.

Розвиток правової освіти й обізнаності суспільства на сьогоднішній день є одним з основних напрямів трансформації педагогічної галузі. Зокрема, це стосується шкільної освіти, що зумовлюється потребою дітей орієнтуватись в своїх правах й обов’язках.

Захід було організовано в межах співпраці Криворізького державного педагогічного університету з Першим криворізьким центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

4517
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28