04.05.18 2

За доброю традицією нашого університету, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Криворізький педагогічний вітав  4 травня своїх ветеранів, учасників бойових дій – Георгія Григоровича Беня і Юлію Петрівну Тимофєєву.

Георгій Григорович Бень – мужній воїн, який боровся у лавах захисників миру і свободи людства під час Другої світової війни. У Криворізькому педагогічному працював з 1977 по 1994 рр. на посадах доцента, завідувача кафедри ботаніки. Георгій Григорович – кандидат біологічних наук та автор наукових праць з питань виноградарства, озеленення та захисту рослин.

У повоєнні роки Юлія Петрівна Тимофєєва працювала у Криворізькому педагогічному бухгалтером. Вона дбайливо зберігає бойові нагороди, серед яких орден Вітчизняної війни ІІ ступеню і медаль «За відвагу», отримані за безпосередню участь у визволенні нашого міста у складі 46-го окремого батальйону зв’язку.

Від імені університетської громади колег, які присвятили своє життя становленню і розвитку провідного педагогічного вишу Дніпропетровщини, привітали ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, голова первинної профспілкової організації Л. В. Бурман, голова Ради ветеранів університету В. О. Ківа.

У теплій дружній атмосфері представники Криворізького педагогічного поспілкувалися з ветеранами, вручили їм квіти і подарунки, пригадали роки тяжких випробувань, які випали на долю нашої Батьківщини, подвиг українських захисників задля збереження миру у сім’ї європейських народів.

Ветерани пригадали і роки своєї діяльності у стінах Криворізького педагогічного, а представники університету подякували їм за самовіддану працю і побажали довгих років життя і міцного здоров’я.

Травень 2024