23 серпня 2018 року представники Криворізького державного педагогічного університету взяли участь в урочистих заходах до Дня Державного Прапора України.

Це свято нагадує кожному українцеві про важливість державної символіки, яка об’єднує і надихає націю. Цього дня наші прапори прикрашають громадські будівлі й приватні помешкання жителів усіх міст країни.

Церемонія підняття прапора відбулася і біля виконкому Металургійної районної у місті ради. За традицією о 8.30 ранку на площі зібралися представники адміністрації району й трудових колективів, громадськості й депутатського корпусу, щоб взяти участь у святкових урочистостях на честь одного з символів держави.

Голова Металургійної районної у місті ради Г. А. Шаповалов у вітальній промові нагадав про значення державного прапору – бойового стягу захисників Батьківщини, символу нашої волі й любові до рідної землі. На святі відбулося й урочисте вручення грамот за активну громадянську позицію та досягнення у різних галузях суспільного життя, а юні мешканці району отримали свої перші посвідчення громадян України – паспорти.

Окрасою музичного оформлення свята став виступ народного камерного хору “Crescendo” Криворізького державного педагогічного університету під керівництвом Вікторії Сергєєвої, який виконав гімн міста.

Після концертної програми присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – захисників нашої держави і поклали квіти до стели пам’яті на Алеї Героїв.