080918 industrial night 7

8 вересня 2018 року на площі біля парковки торговельного центру «МЕТРО» відбувся вже традиційний фестиваль, присвячений промисловості міста «Ніч індустріальної культури». Криворізький педагогічний не залишився осторонь, а також приєднався до цієї події.

080918 industrial night 1

О. А. Матіщук, асистент кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, зазначає: «Криворізький педагогічний уже не вперше долучається до презентації промислових потужностей, культурних надбань та наукових звершень нашого міста, де провідні підприємства, установи, заклади Кривого Рогу демонструють свої досягнення, розповідають про можливості сучасної промислової техніки, інформаційної технології та індустріальної культури».

У межах цього заходу працювали різноманітні локації, на яких кожен охочий зміг побувати на параді професій, індустріальних екскурсіях, виставках промислової техніки, майстер-класах тощо. У свою чергу педагогічний запропонував мешканцям міста одразу декілька захоплюючих локацій. Гості змогли познайомитися з цікавими хімічними дослідами, насолодитися мистецтвом боді-арту й нейл-арту, подивитися показ моделей, поспостерігати за зорями, сконструювати власного робота, а також дізнатися про біологічні цікавинки в міні-лабораторії й оцінити новий винахід нашого університету – машину, що ріже пінопласт за допомогою сили електричного струму, яку створив доцент кафедри фізики та методики її навчання М. А. Слюсаренко.

080918 industrial night 6

«Машина для роботи з пінопластом – станок власного виготовлення. Він працює завдяки напрузі, яка живить металеву струну, що ріже пінопласт. Винахід полегшить роботу з матеріалом для утеплення будівель, оцінять його й усі, хто захоплюється художнім різьбленням фігур», – наголосив винахідник Микола Анатолійович.

080918 industrial night 4

Крім того, всі охочі мали можливість долучитись до роботи пересувної зварювальної станції, облаштованої силами навчальних майстерень університету, і власними руками виготовити індустріальний міні-сувенір.

Цьогорічна підготовка до фестивалю була дуже серйозною. Представники різних факультетів педагогічного приєднались до цього незвичайного дійства. Блиск в очах, велике скупчення людей та їх приналежність до різноманітних локацій – свідчить про неабиякий інтерес до запропонованої розважально-наукової  програми.

080918 industrial night 2

«Природничий цього року презентував перспективні енергозберігаючі технології, ефективність яких наочно демонструвалася за допомогою фрагментів зрізів дерев. Не обійшлося у нашій презентації і без спеціалізованого екологічного стенду, гербаріїв, і навіть колекції кактусів – популярної окраси приміщень міських підприємств і установ», зазначає завідувач кафедри ботаніки та екології Я. В. Маленко.

080918 industrial night 3

Фестиваль не залишив байдужими й шанувальників хімії. Кожен зміг долучитися до експериментів з отримання кисню і вивчення його властивостей. Демонстрація хімічного аналізу залізної руди на вміст феруму, як повідомляє асистент кафедри хімії П. П. Нечипуренко, дозволила всім бажаючим відчути себе справжніми науковцями, порівняти результати власноручних дослідів з процесами у виконанні наших викладачів і студентів. Також всі присутні мали унікальну можливість стати свідками вражаючих ефектів хемілюмінесценції – видовищної реакції з виділенням яскравого світла.

080918 industrial night 5

Характерною особливістю, яка вирізняла команду педагогічного серед інших, стало художнє оформлення. Представники художньо-графічного відділення факультету мистецтв створили фірмовий дизайн футболок з символікою університету для наших викладачів і студентів. Таке креативне рішення, наче магніт, «приманювало» більшу аудиторію.

Кривий Ріг – місто довжиною в життя! Педагогічний є невід’ємною частиною його культурної та освітянської складової. Тож працюймо на розквіт та світле майбуття нашого міста!

5494
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30