law help 4

2018 рік в Україні оголошено роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 20 вересня представниця цієї соціальної ініціативи Наталія Кожем’яка (Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги) зустрілася зі студентами пільгових категорій, щоб познайомити їх з можливостями отримання безоплатної правової допомоги.

law help 10

Модератором заходу виступив проректор з науково-педагогічної роботи, доц. В. П. Лисечко, який наголосив на важливості правових знань в усіх сферах суспільного й приватного життя.

law help 15

Н. Кожем’яка розповіла про місію, бачення й цінності центру, нагадала про необхідність отримання своєчасної правової інформації і юридичної допомоги, детально зупинилася на питаннях практичного використання цих знань. На зустрічі йшлося і про болючі проблеми сучасності: протидію домашньому насильству й реалізацію прав внутрішньо переміщених осіб.

law help 26

Довідково. Проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції України. Він працює за підтримки системи безоплатної правової допомоги і має на меті розвиток правової культури сучасного суспільства.

5599
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок