studrada 2

27 вересня 2018 року в університеті відбулася звітна конференція студентів. У межах цього засідання був здійснений перерозподіл обов’язків членів студентської ради університету.

studrada 3

На початку вересня кожен факультет окрім студради факультетів обирав шляхом голосування представників до студентської ради університету, які сьогодні зібралися на першому своєму засіданні.

У порядку денному студентство слухали звіт голів секторів про роботу студентської ради університету за минулий навчальний рік та поділились планами на майбутнє. З  напутнім словом до новоспеченої студради звернувся ректор Я. В. Шрамко, який підбадьорив і побажав наснаги у своїй роботі.

studrada 1

Після звітування молодь приступила безпосередньо до обрання нової рухомої сили університету. Шляхом голосування серед обраних представників факультетів встановленні такі результати:

Голова студентської ради –  Барвинська Катерина

І Заступник – Смаглюк Марія

Заступник з культурно-масової, спортивної та соціальної роботи – Соколова Анастасія

Заступник з інформаційного сектору, сектору захисту прав студентів та зовнішніх зв’язків – Сазонов Михайло

Секретар – Синиця Олександра

Голова культурно-масового сектору – Малій Олександра

До складу входять: Єфременко Марина, Качанов Ярослав, Руда Альона, Кришень Карина.

Голова соціального сектору  – Боєва Марина

До складу входять: Кулик Ганна, Шванова Вікторія та Джиоєва Дарія.

Голова спортивний сектор – Страту Максим

До складу входять: Троценко Богдана

Голова інформаційного сектору – Васильченко Олександр

До складу входять: Лисицина Марія.

Голова сектору захисту прав студентів – Музика Ляна

До складу входять: Мігунова Катерина

Голова сектору зовнішніх зв’язків  – Ізвєкова Світлана

До складу входять: Чайка Анна.

Саме такий склад буде втілювати найкреативніші  ідеї у життя, працювати на розквіт рідної Альма-матер. А голова студради як двигун буде задавати рух усьому механізму. «Для мене дуже велика честь представляти студентство нашого факультету. Я відчуваю велику гордість, багато сил і завзяття», – наголосила Барвінська Катерина.

Вітаємо новий склад студентської ради! Бажаємо успіхів!