festival121018 6

12 жовтня 2018 року на площі біля головного корпусу відбувся фестиваль городового козацтва. Цього сонячного дня педагогічний святкував одразу три свята: День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України.

festival121018 7

На урочистому заході зібрались працівники і студентство з усіх факультетів педагогічного. Відкривала цю грандіозну подію перший проректор університету О. А. Остроушко зі словами привітання. «Я бажаю кожному з Вас перемоги. А переможемо – всі ми! Слава Україні», – підбадьорила молодь Оксана Андріївна. Приєдналась до привітання і голова первинної профспілкової організації Л. В. Бурман, яка наголосила на добрій традиції і мужності українського народу. На честь свята свою власну історію розповів учасник бойових дій в зоні АТО, викладач кафедри історії України М. М. Грабар.

festival121018 2

Після завершення офіційної частини студенти з усіх факультетів демонстрували свої візитні номери, які вони заздалегідь підготували. Молодь вражала своїм креативом, винахідливістю і артистизмом. В очах учасників козацького фестивалю запалав справжній дух українського народу. Команда психолого-педагогічного показала лайфхак як підготувати виступ за лічені хвилини; природничий факультет закружляв усіх у запальному гопаку; факультет іноземних мов підкорив своїми художніми здібностями; факультет мистецтв інсценували розповідь про козаків і сіль; факультет української філології проявив кмітливість і переробив на новий лад популярну пісню; факультет дошкільної і технологічної освіти вразив виразністю своїх рухів; фізико-математичний запалив не тільки зорі, а й  усіх присутніх; а факультет географії, туризму та історії показав наскільки сильно пишається, що народились в Україні.

festival121018 1

Далі наші студенти перетворились на козаків і козачок та ринули на зустріч пригодам. У межах цієї частини учасники проходили квест, побувавши на станціях «Козацькі перегони», «Козацькі розваги», «Мудрість народу», «Козацька сила», «Переправа», «Вправні козаки», «Козацьке полювання», «Влучний стрілок», «Козацьке коло», на яких хлопці та дівчата змогли проявити не тільки свої фізичні якості, а й показали неабиякі інтелектуальні здібності, творчі можливості. Чудовим завершенням змагань стала запашна козацька каша і духмяний чай на вогнищі.

festival121018 5

Після проходження всіх станцій молодь приєдналась до танцювального флешмобу. Прості, енергійні, ритмічні рухи виконували всі охочі. Лідером танцювального руху опинилась студентка природничого факультету Іванова Ольга. «Мені дуже сподобалось проходити різноманітні станції, було дуже цікаво. Також сподобалось те, що я опинилась ініціатором танців. Я просто почула музику і стала танцювати як інші долучились, і почали повторювати за мною», – наголосила Ольга. Продовжив танцювальний марафон весь педагогічний, який об’єднався в суцільний механізм і виконував танцювальний етюд вивчений під час квесту.

festival121018 3

Яскрава, захоплива і непередбачувана пригода підійшла до свого логічного кінця. А це значить, що є кращі з кращих, тобто наші переможці. За результатами цієї пригоди перемогу в козацькому змаганні отримали:

І місце – факультет географії, туризму та історії

ІІ місце – факультет дошкільної і технологічної освіти

ІІІ місце – природничий факультет

festival121018 4

Переможці проявили силу, витривалість і шалене бажання до перемоги. І за свої старання всі призери отримали смачні набори для козацького пікніку.

Педагогічний вітає всіх студентів і викладачів з прийдешніми святами.
Бажає всім козацької мужності, духу та волі!
5813
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок