police 4

7 лютого 2019 року Центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників організував зустріч із представниками Криворізького відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області.

police 2

Представники Національної поліції надали інформацію щодо можливостей працевлаштування випускників КДПУ у сфері ювенальної превенції. Начальник сектору кадрового забезпечення Криворізького ВП ГУНП у Дніпропетровській області підполковник поліції О. І. Романова підкреслила: «Саме кваліфікація, яку ви отримаєте в педагогічному університеті, дозволить вам посісти відповідальні посади в царині роботи з педагогічно занедбаними дітьми».

police 9

Представники поліції ознайомили магістрантів КДПУ з вимогами до кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі й детально розповіли про наявні вакансій; повідомили, що добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з кількох етапів, а саме: тестування на знання законодавчої бази й на загальні здібності й навички, психологічне тестування індивідуальних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та спеціальна перевірка.

Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошеними вакансіями можна на веб-сайті Національної поліції України.