plakaty 3

З нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Криворізькому педагогічному відбувся конкурс на кращий тематичний плакат відповідної тематики.

Подію ініціювала, організувала та провела первинна профспілкова організація КДПУ. У конкурсі взяли участь студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв та факультету іноземних мов.

Компетентне журі, до складу якого увійшли провідні художники, дизайнери, представники профспілкового комітету та громади університету, 8 травня 2019 року визначило переможницю – нею стала студентка І курсу факультету мистецтв Анна Сусол. Її плакат відрізнявся глибоким змістом, наявністю сюжетної лінії та високою художньою майстерністю.

plakaty 2

Голова первинної профспілкової організації, к. п. н., доцент кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання Л. В. Бурман підкреслила: «У багатьох закладах вищої освіти, на жаль, недооцінюють роль охорони праці. Серед працівників вишів трапляються професійні ризики, про які потрібно надавати інформацію та які необхідно попереджувати. Головна мета проведення конкурсу плакатів – знайти важливі аспекти охорони праці, значущі для виконання певних професійних обов’язків».

plakaty 1

Вітаємо переможницю й бажаємо всім учасникам
нових творчих успіхів і натхнення!