030719 1

Протягом трьох днів, з 28 по 30 червня 2019 року студенти Криворізького педагогічного брали участь у щорічному молодіжному фестивалі «Dnepr Style Fest». Захищали честь свого навчального закладу 16 команд, які представляли заклади вищої освіти Дніпропетровської області.

030719 1

«Dnepr Style Fest» – це нова назва улюбленого фестивалю молоді «Студентська республіка». Організатори ухвалили рішення оновити концепцію цьогорічного заходу задля його урізноманітнення.

030719 2

Молодіжна тусовка відбувалася в селі Орлівщина. Подія об’єднала понад 400 осіб, серед яких учасники команд, волонтери, гості тощо. Організаційні засади заходу залишилися незмінними – команди отримували бали за участь у різних конкурсах; переможець визначався за сумою набраних очок.

030719 3

Конкурс, до якого всі ретельно готувались – це візитка. Кожна група учасників заздалегідь обирала тематику свого угрупування. Команда КДПУ представила тему «New Year party», яку хлопці та дівчата креативно презентували, підготувавши декорації та сценарій свого виступу.

030719 4

«Сказати, що це було круто, – це нічого не сказати. У цьому році було багато різних команд, серед яких, звичайно, запам’ятався наш рідний пед – тому, що ми найкращі! Хочу сказати велике дякую своїй команді за те, що ми гармонійно доповнювали одне одного. Ми всі – одна велика родина й мені приємно бачити нові обличчя в нашому складі. Я сподіваюсь, що наступного року ми повернемося з перемогою!», – ділиться враженнями Максим Страту.

030719 5

Традиційно команди університетів із Дніпра посіли призові місця, проте наш Криворізький педагогічний стабільно тримає лідерство не тільки серед вишів нашого міста, а й у загальній рейтинговій таблиці, місця в якій розподілилися таким чином:

1 місце – Дніпровська медична академія

2 місце – Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

3 місце – Український державний хіміко-технологічний університет

4 місце – Криворізький державний педагогічний університет

5 місце – Університет митної справи та фінансів

6 місце – Дніпровський державний аграрно-економічний університет

7 місце – Криворізький національний університет

8 місце – Національна металургійна академія

9 місце – Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

10 місце – Донецький юридичний інститут (м. Кривий Ріг)

11 місце – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»

12 місце – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

13 місце – ДІДИ (Організатори)

14 місце – Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг)

15 місце – Дніпровська академія музики імені М. Глінки

16 місце – Дніпровський коледж ракетно-космічного машинобудування

030719 6

Педагогічний здобув перемогу в таких номінаціях:

І місце – «Ярмарок»

І місце – «Армрестлінг»

І місце – «Miss DneprStyleFest»

ІІІ місце – «Ліга поганих жартів»

030719 7

Криворізький педагогічний вітає нашу талановиту молодь і бажає успіхів у наступному році!