flagday19 1

23 серпня 2019 року на площі біля виконкому Металургійної районної у місті ради відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Громада Криворізького педагогічного приєдналася до цієї події. Як це було - дізнавався прес-центр.

flagday19 2

Святкування Дня Державного Прапора України вже стало доброю традицією для університетської громади. Кожного року біля виконкому Металургійної районної у місті ради збираються представники міської адміністрації, керівництво, професорсько-викладацький склад і працівники університету, почесні гості свята. Цього року ведучою урочистостей стала представниця студентського клубу КДПУ Марія Сухотіна.

flagday19 3

Головною родзинкою святкової події є церемонія підняття прапора. Синьо-жовтий стяг, який майорить у променях сонця, нагадує кожному українцю про велике значення й важливість нашої символіки. Одним із урочистих акордів свята став гімн міста у виконанні народного камерного хору «Crescendo» Криворізького державного педагогічного університету під керівництвом Вікторії Сергєєвої.

flagday19 4

Ще однією гарною традицією святкування Дня Державного Прапора є нагородження мешканців району за активну громадську позицію і вагомий внесок у розвиток суспільного життя, а також вручення паспортів молоді. Такі хвилюючі миті на святкових урочистостях дозволяють відчути гордість за представників нашого краю, нагадують кожному про любов до рідної землі, сприяють зміцненню національної свідомості і єдності громади.

flagday19 5

Після завершення урочистих заходів учасники події вирушили до Алеї пам’яті, щоб вшанувати хвилиною мовчання всіх героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, і покласти квіти до меморіалу.

Більше фото в галереї