independenceday19 1

24 серпня 2019 року професорсько-викладацький склад, працівники й студенти Криворізького педагогічного приєдналися до святкування 28-ї річниці незалежності нашої країни. Подробиці події дізнавався прес-центр.

independenceday19 2

Щорічно урочистий захід розпочинається з параду вишиванок. Всі учасники свята – від дорослих до малечі – були вбрані в ошатний український одяг. Такий формат події об’єднав представників різних поколінь, згуртувавши громаду міста на яскравому святі традиційного національного вбрання.

independenceday19 3

Справжньою окрасою параду став державний прапор України. Він вражав не тільки неймовірними кольорами, а й велетенськими розмірами: його довжина становила 150 метрів. Громада Криворізького педагогічного із задоволенням долучилася до флешмобу, взявши участь у пронесенні величного стягу під час урочистої ходи. Кінцевим пунктом святкового маршруту стала площа перед пам’ятником козаку Рогу.

independenceday19 4

А вже там на всіх мешканців нашого міста чекали дитячі творчі колективи, які підготували насичену концертну програму. Не обійшлося свято й без урочистого вручення заслужених нагород: адміністрація Металургійного району привітала найактивніших мешканців почесними грамотами. Серед нагороджених була й представниця КДПУ – декан фізико-математичного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент О. В. Віхрова.

independenceday1_2

Після завершення урочистостей всі охочі продовжили святкування в неформальній обстановці парку ім. Б. Хмельницького. Представники різних закладів вищої освіти підготували цікаві тематичні зони.

independenceday19 5

Локацію Криворізького педагогічного презентував творчий колектив художньо-графічного відділення факультету мистецтв. Наші митці підготували насичену програму для шановних гостей: виставку художніх робіт студентів і викладачів, вишукані квіткові композиції, галерею картин.

independenceday1

Учасники події чудово провели час в атмосфері справжніх українських веселощів, із задоволенням долучившись до захоплюючих розваг та урочистих подій святкового дня.

Криворізький педагогічний щиро вітає
всіх українців із Днем Незалежності!

Більше фото в галереї