skills lab 1

Криворізький педагогічний приділяє велику увагу забезпеченню розвитку й реалізації можливостей студентської молоді. Молодіжний центр КДПУ «#StudHub» пропонує взяти участь у низці цікавих подій, щоб із користю провести вільний від навчання час.

Одна з таких подій стартує вже за кілька тижнів. За підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення КДПУ запрошує юнаків і дівчат скористатися можливостями програми «Skills Lab: успішна кар’єра».

skills lab 1

Ця програма є частиною проекту «Skills Lab». Його метою є розвиток навичок, необхідних молоді для професійного самовдосконалення або початку власної справи. За напрямком «Успішна кар’єра» розробляють соціальні проекти для міста та громади.

skills lab 2

Нещодавно на базі університету було реалізовано програму «Skills Lab: власна справа». Новий напрямок проекту стане гарною нагодою для активних молодих людей здобути необхідні навички для успішної професійної діяльності в сучасних умовах. Кожен охочий долучитися до програми «Skills Lab: успішна кар’єра» дізнається багато корисного про планування та ухвалення рішень, пошук роботи та критичне мислення, стратегії співбесід та ведення переговорів; опанує вміння, необхідні для ефективного тайм-менеджменту та успішної саморепрезентації.

Реєстрація триває до 25 жовтня 2019 року. Чекаємо на вас у Молодіжному центрі КДПУ «#StudHub» за адресою м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б (другий поверх)!