forum130919 3

13-14 вересня 2019 року у м. Кривий Ріг відбулася масштабна подія – Міжнародний туристичний форум «Трансформація економіки індустріальних міст через розвиток туризму», на який було запрошено відомих експертів у галузі туризму, зокрема, науковців Криворізького педагогічного та представників міст-партнерів Кривого Рогу з України та зарубіжжя.

На форумі йшлося про актуальні проблеми використання міжнародного досвіду розвитку туризму у промислових містах, обговорювалися приклади залучення інвестицій та грантів у розвиток туристичної інфраструктури та інші питання перспектив галузі в контексті економіки індустріальних міст.

forum130919 1

З доповіддю «Європейська практика розвитку туризму в промислових містах» виступили завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, к. геогр. н., доц. В. Л. Казаков і к. геогр. н., доцент кафедри фізичної географії та туризму В. С. Пацюк, які ознайомили учасників форуму з туристичним досвідом європейських промислових зон і розповіли про криворізькі родзинки індустріального туризму: найбільші в Європі кар'єри, унікальні промислові потужності, екскурсії діючими виробництвами.

forum130919 2

Робота Міжнародного туристичного форуму засвідчила, що туризм може стати важливою частиною  розвитку економіки промислових міст. Подія стала чудовою нагодою для популяризації міського бренду й наукових здобутків місцевих громад. А участь представників Криворізького педагогічного вкотре довела: наш університет є надійною базою для подальших досліджень із перспективних напрямків сучасної науки про туризм.

8588
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок