KrivbassCitySkills 1

21 вересня 2019 року в парку Героїв відбувся міський профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід «Фестиваль професій #KrivbassCitySkills». Криворізький педагогічний підготував 24 напрямки діяльності на будь-який смак – низку тематичних інтерактивів, присвячених різним професіям.

KrivbassCitySkills 2

Фестиваль професій – це чудова можливість спробувати себе в різних галузях, обрати фах до душі. Кожен маленький мешканець нашого міста віком від 2 до 18 років міг стати учасником цього дійства.

KrivbassCitySkills 3

Кожен громадянин «профмістечка» отримував карту з локаціями, на яких мав можливість одержувати заробітну плату за виконання певних завдань.

KrivbassCitySkills 4

Криворізький педагогічний пропонував дітям спробувати себе в професіях вихователя, вчителя (за напрямками), логопеда, психолога, соціожурналіста, турагента, дизайнера, тренера, перекладача тощо.

KrivbassCitySkills 5

Малеча з величезним задоволенням долучалася до всіх запропонованих активностей: і малювала, і вправлялася з роботами, і проводила досліди, і брала участь у різних майстер-класах.

KrivbassCitySkills 6

Представники Криворізького педагогічного на своїх локаціях гідно оцінили старання юних працівників і щедро нагородили їх «скілами» – місцевою валютою.

KrivbassCitySkills 7

Протягом дня діти накопичували «скіли» для того, щоб обміняти їх на сувеніри й солодощі.

KrivbassCitySkills 8

Цей день залишив приємні враження не тільки у малечі, а й у дорослих. Про це свідчать позитивні коментарі учасників події:

KrivbassCitySkills 9

  • «Мені дуже сподобалися локації. Вже встигла побувати в науковому центрі, художній майстерні й медичному центрі. Особливо сподобалося малювати й створювати новий дизайн», – наголошує Карина Степаненко.

KrivbassCitySkills 2

  • «Мені найбільше сподобалося керувати роботами й малювати 3D-ручкою. Раніше я ніколи цього не робив, для мене це справжнє відкриття», – розповідає Кирило Дінченко.

KrivbassCitySkills 11

  • «Сьогодні для мене справжнім відкриттям стало лазання на тросах. Я отримала багато позитивних емоцій», – ділиться враженнями Аліна Ковальчук.

KrivbassCitySkills 12

Фестиваль став чудовою можливістю з користю провести дозвілля для кожного, хто цікавиться сучасними професіями великого міста. Команда КДПУ дякує всім організаторам і учасникам #KrivbassCitySkills за незабутній досвід та яскраві враження від інтерактивного дійства!

Криворізький педагогічний – перший крок до успішної професійної діяльності!

8648
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок