festival111019 1

11 жовтня 2019 року громада Криворізького педагогічного вже традиційно долучилася до святкування Дня українського козацтва й Дня захисника України.

festival111019 2

Зі словами привітань до присутніх звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко: «Знаменно, що ці дві визначні дати святкуються в один день. Наш університет щороку приєднується до вшанування захисників нашої держави на традиційному святі козацької звитяги. Будемо гідними пам’яті наших захисників – славетних представників козацького роду!». «Це свято засвідчує повагу до наших захисників: недарма нині воно відзначається на державному рівні. Ми вшановуємо й тих, хто сьогодні продовжує виборювати волю нашого народу», – підкреслила голова первинної профспілкової організації КДПУ, к. пед. н., доц. Л. В. Бурман. Учасник бойових дій на Сході України, асистент кафедри історії України та правознавства М. М. Грабар розповів про власний досвід боротьби на передньому краї захисту нашої держави й побажав присутнім справжнього козацького завзяття.

festival111019 3

Команди всіх факультетів КДПУ й збірна команда студентів із Туркменістану взяли участь у щорічному університетському фестивалі городового козацтва. Під час різноманітних змагань у межах спортивно-розважальної програми студенти продемонстрували справжній бойовий гарт і неабияке завзяття нащадків славетного українського козацтва.

festival111019 4

Команди підготували власні презентації-візитівки, кожна з яких вирізнялися креативом і винахідливістю та мала власну родзинку. Вболівальники активно підтримували своїх друзів. Сучасні козаки й козачки дружно поринули у вир захоплюючих змагань на яскравих тематичних локаціях.

festival111019 5

Козацькі розваги й тепла товариська атмосфера зробили це свято неповторним і радісним, а частування смачною кашею та запашним чаєм доповнили настрій справжнього українського свята.

festival111019 6

За результатами змагань і відповідно до суддівських оцінок презентацій команд-учасників було визначено цьогорічного переможця – факультет, який продемонстрував кращі риси козацької вдачі й виявився найкмітливішим і найспритнішим. Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – факультет дошкільної і технологічної освіти;

ІІ місце – факультет іноземних мов;

ІІІ місце – команда студентів із Туркменістану.

festival111019 1

Вітаємо всіх із козацькими святами!
Бажаємо міцного здоровя та невичерпного завзяття!

Більше фото в галереї