teachers1119 1

1 листопада 2019 року на базі готельно-ресторанного комплексу «Аврора» відбувся форум молодих педагогів «Я буду вчителем». Студентство Криворізького педагогічного взяло безпосередню участь у цьому заході.

teachers1119 3

Сто молодих амбітних педагогів стали учасниками масштабної освітянської події.

teachers1119 2

Хлопці й дівчата отримали можливість перейняти передовий педагогічний досвід від кращих учителів України, фіналістів Нобелевської премії для вчителів  Global Teacher Prize Ukraine Олександра Черкаса та Світлани Стельмах, а також тренерки з розвитку емоційного інтелекту Марини Вострікової.

teachers1119 4

Перед початком навчальної програми освітян було поділено на три групи: синіх, червоних і зелених. Кожен колір відповідав за заздалегідь встановлений порядок виступів і майстер-класів.

teachers1119 5

У межах програми форуму було порушено питання історії професійного досвіду й лайфхаків для вчителя, обговорено актуальні проблеми вчительства, кращі й гірші сторони діяльності педагога. Освітяни змогли на собі перевірити ефективність психологічних вправ, спрямованих на розвиток позитивного мислення й стресостійкості, а також занотували корисні поради, які обов’язково стануть гарним доповненням їх педагогічних скарбничок.

teachers1119 6

«Коли я дізналася від студентської ради про цей форум, я одразу зацікавилася. Мені дуже сподобалася сьогоднішня програма. Я довідалася багато нового, такого, що змушує переосмислити своє бачення роботи вчителя», – ділиться враженнями учасниця форуму Ніна Зеленська.

teachers1119 7

Наприкінці форуму приємною несподіванкою для учасників став подарунок-родзинка – «Щоденник щасливого вчителя». Це своєрідний планер для педагога, який дозволяє фіксувати важливі події на прийдешній рік.

Криворізький педагогічний вітає учасників форуму
й бажає підкорення нових вершин освітянської професії!