whatwherewhen111119 1

11 листопада 2019 року збірні команди факультетів Криворізького педагогічного долучилися до найінтелектуальнішої гри – змагання у форматі «Що? Де? Коли?».

Завдяки наполегливій підготовці учасників, боротьба між факультетськими командами була завзятою та інтригуючою. Під час обговорення кожен гравець мав можливість проявити свою ерудицію, відповідаючи на запитання різних типів.

Участь в інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?» взяли вісім команд університету: «Лампа» (психолого-педагогічний факультет), «Гламурні акули» (природничий факультет), «Геродотові діти» (факультет географії, туризму та історії), «Франкотики» (факультет української філології), «Пухляші» (факультет дошкільної і технологічної освіти), «АВС» (факультет іноземних мов), «Світанок» (фізико-математичний факультет) та «Новатори» (факультет мистецтв).

whatwherewhen111119 2

До організації активно долучилася студентська рада університету, яка підготувала чимало цікавих і складних запитань, спрямованих на логіку та кмітливість наших студентів. Ведучою цьогорічного турніру стала голова інформаційного сектору студради КДПУ – Ляна Музика, яка з першого курсу бере участь у подібних змаганнях та знає всі тонкощі та особливості «з середини».

whatwherewhen111119 3

Гра складалася з двох турів по 15 запитань у кожному. Командам було відведено по три хвилини на обговорення кожної відповіді.

Найцікавішими питаннями турніру були:

• Про що китайський поет Су Ши писав: «Насолода Цим дається тяжкою ціною, Це заняття подібне куштуванню йоржів: радості мало, дуже багато метушні»?

(Відповідь: Про вірші)

• На церемонії вручення премії «Оскар» у щасливих володарів призів довгоочікувані статуетки вилучають. Для чого це робиться?

(Відповідь: На них гравіюють ім’я нагородженого і повертають назад)

whatwherewhen111119 4

Інтрига очікування на результати захоплюючої гри триватиме до 14 листопада, коли відбудеться оголошення номінантів традиційного конкурсу «Студент року-2019». Приходьте та підтримайте свого фаворита!