kazakov win 1

29 листопада 2019 року у Криворізькому міськвиконкомі урочистою церемонією нагородження завершився конкурс проектів «Громадський бюджет - 2020». Переможний сертифікат отримав і створений завідувачем кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, к. геогр. н., доц. В. Л. Казаковим проект «Мобільний додаток – «Кривий Ріг – туристичний»».

kazakov win 2

Автор ідеї переконаний: нестача інформації про місто значно обмежує зростання попиту на криворізький туристичний продукт. Широкий загал має більше дізнатися про цікаві локації та унікальні маршрути Кривого Рогу. Доступ до максимально повних та структурованих відомостей про криворізькі туристичні об’єкти забезпечить сучасна інформаційна платформа - мобільний додаток і спеціалізований комплексний сайт для потреб туристів та мешканців Кривого Рогу, які буде створено під час реалізації проекту.

kazakov win 3

Мобільний додаток дозволить миттєво отримувати вичерпну інформацію про туристичний Кривий Ріг - кожен зможе довідатися про розташування цікавих об'єктів міста та можливості побудови власних маршрутів, познайомитися з усією туристичною інфраструктурою промислового мегаполісу, обрати послуги гідів тощо. На сайті, який функціонуватиме разом із додатком, буде розміщено великий обсяг краєзнавчої інформації та інших відомостей, необхідних сучасним мандрівникам.

kazakov win 4

«Ця довгоочікувана перемога - результат командної роботи. Дякую партнеру проекту Станіславу Романову, а також усім колегам, громадянам, друзям, туристам і нашим екскурсантам. Давня і потрібна ідея для розвитку криворізького туризму починає реалізовуватися. Туризму в нашому місті бути!», - підкреслив В. Л. Казаков.

kazakov win 5

Вітаємо автора переможного проекту
й бажаємо успішної реалізації інноваційної туристичної ідеї!
9472
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31