podaruj19 1

19 грудня 2019 року в 116 аудиторії головного корпусу Криворізького педагогічного відбулася щорічна благодійна акція «Подаруй солдату свято».

podaruj19 2

Шостий рік поспіль первинна профспілкова організація КДПУ, студентський клуб та студентська рада університету організовують благодійний захід. До цієї акції долучилися небайдужі студенти та викладачі всіх факультетів нашого університету.

podaruj19 3

«Для мене ця акція стала чимось світлим і душевним, перетворилася на справжню традицію. Це таке задоволення, коли збираються студенти та викладачі університету й під новорічну музику створюють різноманітні поробки: в аудиторії лунає сміх, відчувається дійсно родинна атмосфера. Всі допомагають одне одному та знаходять нових друзів; це згуртовує викладачів та студентів усіх факультетів. Коли мене запитують, навіщо ми це робимо, я відповідаю: «Студенти Криворізького педагогічного – це люди серця, які дарують своє тепло та частинку душі нашим захисникам на Сході. Це свого роду дяка за те, що вони роблять для нашої країни». Дякую всім, хто долучився до акції. Педагогічний - це душа, кохання, сім'я», поділився з прес-центром голова студентської ради КДПУ Ярослав Качанов.

podaruj19 4

Під час акції було зібрано чимало теплих речей, продуктів харчування, солодощів; був проведений майстер-клас з виготовлення іграшкових янголят-оберегів та прикрас до новорічних свят для воїнів ООС.

podaruj19 5

«Робити добрі справи завжди приємно – особливо для тих, хто цього дійсно потребує!» – під таким гаслом створювали новорічні подарунки учасники заходу. Після завершення акції всі зібрані подарунки волонтери доставлять військовим.

Дякуємо всім небайдужим за участь у благодійній акції!

9700
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок