ny19 1

24 грудня 2019 року в холі біля актової зали головного корпусу Криворізького педагогічного відбулося традиційне казкове дійство для дітей працівників і студентів університету.

ny19 2

До новорічних і різдвяних свят первинна профспілкова організація, студентський клуб і природничий факультет підготували для малят яскраву театралізовану виставу з веселою дитячою дискотекою та захоплюючими конкурсами за особистої участі Святого Миколая та улюблених казкових героїв. Темою свята стали справжні новорічні дива в сучасному світі гаджетів.

ny19 3

«Телефонна залежність набирає масштабів і навіть найвеселіші, найсильніші й найкрутіші герої піддались спокусам сучасних технологій. У всесвіті залишився лише один герой, який пам’ятає, що таке справжні веселощі й саме він має повернути героїв до реального світу», - такими словами починалася ця святкова історія, яка щасливо завершилася загальними веселощами дітей і дорослих.

ny19 4

Учасники заходу із задоволенням посміхалися для яскравих світлин у тематичній фотозоні, ласували новорічними смаколиками й допомагали Святому Миколаю та його друзям створити для всіх настрій справжніх зимових свят.

Криворізький педагогічний вітає всіх з новорічними й різдвяними святами
й бажає втілення найказковіших мрій!
9735
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок