Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Виставка до конференції 2Шановні здобувачі вищої освіти!

У Криворізькому державному педагогічному університеті функціонує бібліотека, яка надає онлайн-послуги, адмініструє електронні каталоги та репозитарій університету, забезпечує зберігання наявних фонів, проводить тематичні віртуальні виставки, випускає інформаційні бюлетені, укладає бібліографічні покажчики тощо. Детальніше про бібліотеку КДПУ

Серед основних завдань бібліотеки є створення та адміністрування електронних баз даних, організація та ведення довідниково-бібіліографічного апарату з використання інформаційних технологій, а також розширення номенклатури бібліотечно-інформаційних послуг. Саме тому бібліотека університету адмініструє репозитарій університету та електронний каталог.

Також бібліотека університету надає онлайн-послуги: отримання класифікаційного індексу за системою УДК; перевірка правильності оформлення бібліографічного спискувіртуальна бібліографічна довідка; електронна доставка документів.

Наша кафедра активно взаємодіє з університетською бібліотекою, і тому ми радимо студентам використовувати наявні ресурси, адже там можна знайти корисні матеріали, посилання, нотатки для написання наукових та науково-методичних праць, підготовки до навчального процесу, інформацію для написання доповідей та участі у наукових або науково-предметних конференціях тощо.

 

16425
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша