Кафедра української мови
Факультет Української філології

тестування 9.02.19 2

09 лютого 2019 року на факультеті української філології відбулося моніторингове тестування з української мови та літератури.

Попередньо було зареєстровано близько 900 учнів шкіл міста та області, які мали змогу в день тестування ознайомитися зі стандартизованими тестами ЗНО й оцінити свій рівень навчальних досягнень.

тестування 9.02.19 9Під час реєстрації абітурієнти та їх батьки ставили питання про процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання, специфіку питань з української мови та літератури, їх складність. Учителі, які супроводжували учнів, цікавилися методичною літературою, рекомендованою до опрацювання при підготовці до тестування.

тестування 9.02.19

У фойє гуманітарного корпусу КДПУ учасників тренувального тестування зустрічали викладачі кафедри української мови й кафедри української та світової літератур на чолі з деканом факультету, к. філол. н., доцентом Семененко Л. М., завідувачем кафедри української мови, д. філол. н., професором Колоїз Ж. В., завідувачем кафедри української та світової літератур, к. філол. н., доцентом Мельник Н. Г.Долучилися до цієї важливої і відповідальної навчальної і профорієнтаційної події і студенти факультету.

тестування 9.02.19 5

Безпосередньо перед виконанням завдань викладачі підкреслили, що випробування з української мови і літератури є пріоритетним для вступу до вітчизняних вишів і висловили сподівання зустрітися з учасниками тестування у статусі студентів Криворізького педагогічного.

тестування 9.02.19 7

Перед початком тестування учасники отримали детальне пояснення вимог щодо виконання завдань із моніторингового тестування і критеріїв оцінювання відповідей. Протягом 1 години 20 хвилин усі учасники впоралися із запропонованими завданнями, які передбачали кілька рівнів складності.

Викладачі факультету перевірили бланки з відповідями та виставили відповідні бали.

тестування 9.02.19 8

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на офіційній сторінці кафедри української мови за адресою: https://kdpu.edu.ua/ukrainskoi-movy/zahalna-informatsiia/novyny-ta-oholoshennia.html.

Факультет української філології бажає учням 200-бального успіху та 100-відсоткового настрою, творчого натхнення, подальших звершень у здобутті знань, результативного ЗНО загальнодержавного рівня й  запрошує на навчання до Криворізького державного педагогічного університету.