img6

Днями здобувачі вищої освіти мали можливість відвідати лекцію відомого українського науковця та методиста Івана Савчука на актуальну для сьогодення тему – «Морський транспорт України (зміни під час війни)». Прес-центр дізнавався подробиці.

img12

7 лютого 2024 року з ініціативи кафедри географії та методики її навчання здобувачі вищої освіти отримали можливість прослухати лекцію кандидата географічних наук, завідувача відділення наук про Землю Київської Малої академії учнівської молоді, старшого наукового співробітника Міжуніверситетської науково-дослідницької лабораторії «Географія міст» у Парижі Івана Савчука.

img16

Актуальність цієї теми обумовлена повномасштабною агресією рф проти України, оскільки транспортний комплекс відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку нашої держави. Іван Григорович ґрунтовно висвітлив основні зміни в структурі експорту та вантажообігу морського транспорту, розповів про динаміку обсягів морських перевезень та основні міжнародні логістичні перепони.

img19

Лекція містила сучасну статистичну інформацію; спікер використовував значну кількість картографічного матеріалу, що забезпечувало принцип наочності. Окрему увагу він приділив актуальним питанням економічної географії в умовах широкомасштабних бойових дій. Лекція була позитивно сприйнята аудиторією, про що свідчить кількість відгуків і запитань до спікера.

Дякуємо науковцю за змістовний внесок в освітній процес нашого університету!

Травень 2024