Криворізький державний педагогічний університет

Вступ до аспірантури університету здійснюється на конкурсній основі відповідно до чинних нормативних документів:

Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2021 року № 1098 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 26 листопада 2021 року за № 1542/37164, Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 року № 261 в редакції, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року № 263 та Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у Криворізькому державному педагогічному університеті, затвердженого рішенням Вченої ради університету від 08 грудня 2016 року (протокол №5) із змінами та доповненнями.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВСТУП 2022

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО АСПІРАНТУРИ В 2022 РОЦІ

БЛАНКИ заяв та протоколів співбесід із завідувачем профільної кафедри/гарантом ОНП та передбачуваним науковим керівником

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО АСПІРАНТУРИ

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до Приймальної комісії Університету уповноваженій особі – завідувачу аспірантури та докторантури (ауд. 220 головного корпусу Університету, пр. Гагаріна, 54; Пн-Пт з 9.00 до 16.00).

У заяві вступники зазначають спеціальність та форму навчання. Для участі у конкурсі для вступу за різними формами навчання вступники подають окремі заяви. Під час подання заяв на заочну форму навчання вступники претендують на участь у конкурсі виключно за кошти фізичних та юридичних осіб.

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник до аспірантури додає:

• протоколи співбесід із завідувачем профільної кафедри/гарантом ОНП та передбачуваним науковим керівником із висновком про готовність вступника до самостійної наукової роботи;
  • особовий листок з обліку кадрів (з фотокарткою), завірений відділом кадрів за останнім місцем роботи;
  • копії дипломів бакалавра, магістра (спеціаліста), копії додатків до них;
  • список опублікованих наукових праць і винаходів;
  • дослідницьку пропозицію (крім спеціальності 104 Фізика та астрономія). Дослідницька пропозиція – це науковий текст обсягом до 5 стор., у якому подано обґрунтування тематики майбутнього дослідження, запропоновано можливі шляхи розв’язання поставлених завдань. Вимоги до дослідницької пропозиції формулюються в програмі вступного іспиту з відповідної спеціальності. Оцінювання дослідницької пропозиції і її презентації здійснюється на вступному іспиті зі спеціальності як його складова. Вступники спеціальності 104 Фізика та астрономія замість дослідницької пропозиції подають науковий реферат (перевірений і оцінений передбачуваним науковим керівником).
  • документи, що підтверджують навчальні та наукові досягнення вступника, для нарахування додаткових балів (детальніше див. розділ V Правил);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
  • копію паспорта (всі заповнені сторінки) та ідентифікаційного коду.

Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються. Документи подаються в паперовій папці.

КАЛЕНДАР ВСТУПНИКА ДО АСПІРАНТУРИ

Етапи вступної кампанії

Терміни

Проведення співбесід із завідувачем профільної кафедри/гарантоом ОНП та передбачуваним науковим керівником