Криворізький державний педагогічний університет

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ ТРАЄКТОРІЇ

icon for site 3

Опитування проводилося 05-19 березня 2021 року

Необхідність проведення опитування: реалізація права здобувача вищої освіти щодо вільного вибору навчальних дисциплін для самостійного формування частини індивідуального навчального плану (не менше 25%) – на сьогодні є важливим інструментом забезпечення якості освіти та удосконалення процесу індивідуалізації навчання.

Мета опитування: віднайти раціональні шляхи та засоби для удосконалення механізму формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами ступеня доктора філософії для ОНП університету задля внесення доцільних коректив в нормативні документи університету щодо підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти.

Особливість опитування: в ньому взяли участь і замовники освітньої послуги (аспіранти), і ті, хто її забезпечує (гаранти освітньо-наукових програм, наукові керівники аспірантів, викладачі, що працюють на ОНП (далі НПП)).

В опитуванні взяли участь 20 науково-педагогічних працівників (гаранти освітньо-наукових програм (ОНП), наукові керівники аспірантів, викладачі, що працюють на ОНП).

Кількість здобувачів третього рівня вищої освіти (аспірантів), що оцінили наведені пропозиції, – 43, що складає 66% від очікуваної кількості (всього 76, з них 11 – в академічній відпустці).

АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ОПИТУВАННЯ