Криворізький державний педагогічний університет

ПРО ДОСВІД ПІДГОТОВКИ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ В УНІВЕРСИТЕТІ

29 жовтня — 10 листопада 2021 року (GOOGLE-форма)

Мета опитування: узагальнити та проаналізувати практику підготовки докторів філософії в аспірантурі університету в цілому та окремих її компонентів зокрема, і досвід організації захистів дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії у разових спеціалізованих радах Університету задля покращення якості підготовки здобувачів ступеня доктора філософії в університеті та функціювання разових спеціалізованих рад.

Анкетування

До опитування було залучено аспірантів третього і четвертого років навчання та випускників аспірантури, які навчалися за програмами підготовки докторів філософії.

В аспірантурі навчається:

- на третьому році - 18 аспірантів (10 – денна форма навчання, 8 – заочна)

- на четвертому році - 29 аспірантів (17 – денна форма навчання, 12 – заочна).

Випускники 2020 року — 3 особи.

Випускники 2021 року — 11 осіб.

В опитування взяли участь 46 осіб ( 29– денної форми навчання, 17 – заочної).

За роками навчання: третій – 18, четвертий – 21, випускники — 9 осіб.

Друга категорія опитуваних — науково-педагогічні працівники (далі НПП) — це гаранти освітньо-наукових програм (далі — ОНП) університету, завідувачі кафедр, на яких здійснюється підготовка здобувачів ступеня доктора філософії, наукові керівники аспірантів, викладачі, які працюють на ОНП університету (детальніше див. Результати опитування НПП) — 46 осіб.

Учасники опитування повинні були відповісти на запропоновані питання, за необхідності дати розгорнуту відповідь.

АНКЕТА ДЛЯ АСПІРАНТІВ ТРЕТЬОГО І ЧЕТВЕРТОГО РОКІВ НАВЧАННЯ ТА ВИПУСКНИКІВ АСПІРАНТУРИ

АНКЕТА ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ОПИТУВАННЯ