Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

unnamed 2

31.05.2021 р. на кафедрі фізики та методики її навчання відбувся міжкафедральний фаховий семінар, на якому було проведено попередню еспертизу дисертації аспірантки 4 року навчання Прихожої Юлії Олександрівни «Плівки дихалькогенідів перехідних металів для анодів натрій- та літій-іонних батарей».

На підставі розгляду дисертації та наукових публікацій, у яких висвітлені основні наукові результати дисертації, а також за результатами міжкафедрального фахового семінару за участі науково-педагогічних працівників кафедр фізики та методики її навчання, загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання, інформатики та прикладної математики, математики та методики її навчання, яке відбулося 31 травня 2021 року (протокол № 1) під головуванням завідувача кафедри фізики та методики її навчання, кандидата педагогічних наук, доцента Слюсаренка М. А., у якому взяли участь 6 докторів наук за профілем дисертації (д. ф.-м. н., доц. Білинський І. В., д. т. н., доц. Здещиц В. М., д. ф.-м. н., проф. Балабай Р. М., д. ф.-м. н., проф. Соловйов В. М. д. пед. н., д. пед. н., проф., Семеріков С. О.), рецензенти дійшли такого висновку:

Дисертаційна робота Прихожої Ю. О «Плівки дихалькогенідів перехідних металів для анодів натрій- та літій-іонних батарей», подана на здобуття ступеня доктора філософії, відповідає вимогам пп. 9, 10, 11 «Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 р. № 167, напрямку наукового дослідження освітньо-наукової програми Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю 104 Фізика та астрономія.

Дослідження Прихожої Юлії Олександрівни «Плівки дихалькогенідів перехідних металів для анодів натрій- та літій-іонних батарей» є актуальним, самостійним і завершеним, має всі ознаки наукової новизни та практичної значущості, у ньому отримані науково обґрунтовані теоретичні результати, що розв’язують актуальні проблеми природничої науки. Дисертацію рекомендовано до захисту в разовій спеціалізованій вченій раді за спеціальністю 104 Фізика та астрономія.

Вітаємо Юлію Олександрівну та бажаємо успіхів!!!