Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

25 серпня 2022 року, у Львові за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова розпочала роботу 10-а ювілейна Міжнародна конференція НАНО-2022. Захід триватиме до 27 серпня. Мета конференції – сприяти розвитку наукової та інноваційної співпраці і дискусіям між дослідниками різних галузей та різних країн світу. Учасники матимуть змогу ознайомитися з сучасними дослідженнями та останніми тенденціями розвитку нанотехнологій та наноматеріалів. Організаційний комітет НАНО-2022 отримав понад 500 реєстраційних форм від учених із понад 20 країн світу. Онлайн-доповідачам і учасникам, які бажають узяти участь в науковій дискусії, можна приєднатися до конференції за посиланням.

Програма заходу тут. Проведення конференції сприятиме подальшій інтеграції України в європейський науковий та інноваційний простір, налагодження наукових контактів та активній участі науковців у європейській програмі «Horizon Europe».

У конференції  бере участь здобувач третього рівня вищої освіти зі спеціальності 104 Фізика та астрономія у Криворізькому державному педагогічному університеті Віталій Задорожній зі стендовою доповіддю «Ab initio study of the piezoelectric effects of the 2D semiconductors of IV group monochalcogenides (GeSe, GeS)», «Дослідження із перших принципів п'єзоелектричних ефектів 2D напівпровідників на основі монохалькогенідів IV групи (GeSe, GeS)», яку Віталій Миколайович підготував разом з науковим керівником професором Балабай Русланою Михайлівною.

ЧЧЧ.png

19914