Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

ВИСОКИЙ СТАНДАРТ: ЕЛЕКТРОННІ НАВЧАЛЬНІ КУРСИ ДЛЯ ЯКІСНОЇ МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИШановні студенти! Спільними зусиллями  викладачів кафедри математики та методики її навчання розроблено низку рекомендацій та інструкцій щодо організації самостійної роботи студентів.

У разі виникнення запитань під час засвоєння матеріалу студенти матимуть змогу звернутися за допомогою та роз’ясненнями телефоном чи електронною поштою з викладачем, за яким закріплена дисципліна.

Контактна особа, з якою можна зв'язатися, якщо виникла проблема:

Дмитро Євгенович Бобилєв, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри математики та методики її навчання. 

Тел.(Viber) (096)404-83-39 E-mail: [email protected]

Пам’ятайте, навчальний процес НЕ припиняється, а пролонгація тривалості семестру поки не планується. Допуск до сесії як завжди буде відбуватись за результатами поточного контролю знань (з урахуванням оцінки опанування матеріалу, винесеного на самостійне вивчення.

10607

ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ: ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА КАФЕДРІ МАТЕМАТИКИ ТА МЕТОДИКИ ЇЇ НАВЧАННЯ

onlinemeeting 1Кафедри КДПУ продовжують забезпечувати дистанційне навчання відповідно до стандартів вищої освіти. Викладачі кафедри математики та методики її навчання розробили низку рекомендацій та інструкцій щодо організації самостійної роботи студентів.

Тексти лекцій та презентації до них, матеріали практичних і семінарських занять поширюються засобами платформи MOODLE, у Viber-спільнотах, електронною поштою. Створено низку відеолекцій з навчальних дисциплін «Математичний аналіз», «Комплексний аналіз», «Диференціальні рівняння»... 

11251

Шахно Надія Сергіївна, студентка ІV курсу фізико-математичного факультету групи МІ-16, проходила активну педагогічну практику за місцем майбутнього працевлаштування в Калинівській СЗШ, яка має гарну матеріально-технічну та навчально-виховну базу, інформатичний клас, оснащений новими ноутбуками та комп’ютерами, є проектори та телевізори, також мультимедійна дошка. 

11343
11342
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30