Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання
Факультет іноземних мов

IMG 1f mogistr

24 грудня 2019 на кафедрі німецької мови і літератури з методикою викладання відбувся захист магістерських робіт. До складу комісії по захисту наукових робіт входили – док. пед. наук, професор Гаманюк Віта Анатолівна, док. філолог. наук, декан факультету іноземних мов Варданян Марина Володимирівна, канд. філолог. наук, зав. кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Мельничук Галина Миколаївна, канд. пед. наук, доцент Карпюк Валентина Андріївна та канд. пед. наук, старший викладач Лопатич Рита Володимирівна. На захисті були присутні також куратор групи НАФ-м-14 канд. пед. наук, старший викладач Устінова Вікторія Олександрівна та інші викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання.

IMG 2maggДо захисту свої дослідження представляли: Антонова Вероніка Георгіївна та Вітюк Єлизавета Олегівна (наук. керівник – доц. В. А. Карпюк), Кривкo Анна Oлександрівна та Барабаш Яна Ігорівна (наук. керівник – проф. В. А. Гаманюк), Конопатенко Олена Сергіївна (наук. керівник – доц. Г.М. Мельничук.), Каліночкіна Дар’я Русланівна та Медведєва Ганна Едуардівна (наук. керівник – канд. пед. наук. Р.В. Лопатич).

Наукові роботи магістрів були присвячені цікавим філологічним темам, таким як: особливості перекладу молодіжного сленгу, особливості сприйняття та мовної репрезентації концепту «Sicherheit» - «безпека», особливості перекладу фразеологічних одиниць, лексико-семантичне поле «подяка» в сучасній німецькій мові, структурно-семантична організація німецьких рекламних текстів. З текстом наукових робіт можна ознайомитися в репозитарії.

Під  час захисту студенти звичайно хвилювалися проте виглядали впевнено, свої доповіді супроводжували презентаціями, відповідали на питання. Деякі студенти вже мають наукові публікації з тем, які досліджували. Наукові керівники та рецензенти дали позитивну оцінку всім представленим роботам, в яких наголошувалося, що наукові роботи є власним та самостійним доробком, відрізняються оригінальністю наукової думки та вибором методів дослідження. Переглянути фото

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт, дякуємо за їх працю та посильний внесок у науку!!!

Травень 2024