30 травня 2020 року об 11:00 на офіційному ютуб-каналі Криворізького державного педагогічного університету розпочнеться пряма трансляція традиційної події у нетрадиційному форматі – дистанційного Дня відкритих дверей.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат заходу кардинально змінено і буде проводитись у режимі онлайн ефіру, який відбуватиметься безпосередньо з головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54).

Онлайн-марафон стартує з відповідей ректора КДПУ Я. В. Шрамка на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

Після виступу ректора декани, викладачі та представники студентства ознайомлять учасників онлайн-марафону з організацією навчання та дозвілля на факультетах і дадуть відповіді на запитання. У прямому ефірі на глядачів чекатимуть майстер-класи, квести, змагання, білінгвальні заняття, роботи, 3-D друк, ліногравюра, вокал та багато іншого.

Відповідно до таймінгу 8 факультетів змінюватимуть один одного, а кожен глядач має змогу підключитися до перегляду обраного ним факультету у визначений час.

Онлайн-марафон завершиться виступом відповідального секретаря приймальної комісії, яка розповість про особливості цьогорічного вступу до КДПУ, а також зустріччю з представниками студентської ради.

Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу освітянську подію, що відбудеться в дистанційному режимі.

Довідково. З анонсуванням презентацій події та програмою онлайн-марафону можна ознайомитися на офіційній сторінці КДПУ у фейсбук:

https://www.facebook.com/events/3092140030875977/

Пряма трансляція на YouTube за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UC6iE1MLhJNm9SuLKAFKpLZQ

Задля уточнення інформації просимо звертатися на пошту прес-центру: press-centre@kdpu.edu.ua


 

11958
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок