25 листопада 2020 року об 11.00 у Криворізькому державному педагогічному університеті (головний корпус, просп. Гагаріна, 54) відбудеться відкриття сучасних навчально-наукових лабораторій – фізики, хімічного аналізу, з екологічних та біологічних досліджень.

Лабораторії оснащено найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити навчання здобувачів вищої освіти за інноваційними світовими методиками, здійснювати дослідження під час виконання наукових, у тому числі, курсових, магістерських робіт, залучати учнів закладів середньої освіти міста й області до науково-дослідницької роботи (участь у Малій академії наук України тощо). Придбання наукового обладнання для лабораторій профінансовано Міністерством освіти і науки України.

Запрошуємо засоби масової інформації міста приєднатися до відкриття лабораторій та висвітлити цю подію.