12 жовтня 2021 року о 14.00 на базі гуртожитку № 4 Криворізького педагогічного (вул. Героїв АТО, буд. 79Б) відбудеться відкриття сучасного хостелу для громади, дотичної до університету. На відкриття запрошені партнерські організації, представники органів місцевого самоврядування, державної влади та ЗМІ. Захід проходитиме з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог відповідно до поточних карантинних обмежень.

Проєкт «Студентський хостел на базі гуртожитку» реалізується з ініціативи Криворізького державного педагогічного університету за підтримки громадської організації «Криворізька фундація майбутнього», компанії «Метінвест» та ТОВ «Криворіжелектромонтаж». Метою проєкту є створення комфортних умов для учасників освітніх, наукових, спортивних, молодіжних, мистецько-освітніх заходів (незалежно від організатора) та гостей міста, підвищення туристичної привабливості міста та іміджу університету серед здобувачів освіти. Територіальне розміщення хостелу дозволяє створити комфортні умови для тимчасового проживання в центрі Кривого Рогу.

Проєкт не має аналогів на Дніпропетровщині. Він передбачає посилення партнерства, зокрема соціального, між університетом, органами місцевого самоврядування, комунальними закладами (установами, організаціями, підприємствами) та бізнес-сектором. Створення хостелу стало новим кроком КДПУ на шляху до трансформації в сучасний заклад вищої освіти європейського рівня. Запрошуємо представників ЗМІ міста висвітлити важливу подію університетського життя!