афиша студвесна 2017

Упродовж місяця, з 14.03 по 11.04.2017, 9 конкурсантів-факультетів змагалися за перемогу у фестивалі «Студентська весна – 2017». І вже 18.04.2017 о 15.10 в актовій залі головного корпусу КДПУ (Гагаріна, 54) відбудеться кульмінаційний момент – заключний концерт цьогорічного фестивалю-конкурсу студентської самодіяльності «Студентська весна».

У програмі заходу як урочисті вітання, нагородження, так і святковий концерт із найкращими номерами творчих колективів та сольних виконавців університету.

Заграють різними барвами наші талановиті студенти – цвіт молоді нашого міста. Для всіх поціновувачів самодіяльної творчості на гала-концерті представлені номери на будь-який смак – сольні виконавські виступи, балет, гра саксофону, гумористичні пісні, стилізовані та сучасні танки, боді-арт, джаз-фанк, КВК, баскет-фрістайл та багато-багато іншого.

На заключному концерті відбудеться нагородження переможців та призерів фестивалю «Студвесна – 2017», які отримають дипломи та цінні призи.

Уже третій рік поспіль студенти активно долучаються до конкурсу «Зірка Facebook», який відбувається в рамках фестивалю. Факультетом-переможцем у голосуванні за афішу «Студвесни» стає той, хто залишив найбільше вподобань на офіційній сторінці КДПУ у Facebook.

На концерті відбудеться традиційне нагородження студентів-випускників медаллю «Зірка КДПУ» за активну участь у культурно-масовій роботі університету протягом 5 років навчання.

Нагадаємо, що метою проведення фестивалю є розвиток творчого потенціалу, виконавської майстерності студентської молоді, виховання у них національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів.

У рамках фестивалю-конкурсу відбувається благодійна акція. Зібрані гроші за гала-концерт підуть уже традиційно на підтримку українських військовослужбовців.