19 грудня 2022 року об 11.30 у головному корпусі Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться урочисте вручення ікони «Чорнобильський Спас» представникам ГО «Криворізьке об’єднання ліквідаторів, інвалідів та їх родин “ЧОРНОБИЛЬ - 86”».

На прохання лідерів цієї громадської організації ікону розміром 30х40 створив магістр заочної форми навчання спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Віталій Юрійович Дорогобід під час виконання кваліфікаційної роботи (керівник роботи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Л. Ф. Ейвас, консультант – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Ю. О. Зенькович).

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення цікавої події громадського життя нашого міста.