4 липня 2017 року об 11.00 у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету відбудеться унікальна прес-конференція міжнародного значення: автори проекту, з яким КДПУ долучився до Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України Британської Ради, зустрінуться з представниками ЗМІ та громадськості міста.
Програма, учасником якої став Криворізький педагогічний, здійснюється Британською Радою в України в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Проект «Імідж університету як результат формування його соціального капіталу» гідно представив один з провідних вишів Дніпропетровщини на міжнародній освітній арені.
Завданням проекту команди КДПУ стала розробка стратегій трансформації діяльності вишу задля створення позитивного іміджу засобами формування соціального капіталу.
Структура проекту передбачає створення стратегії розвитку університету до 2025 року, імплементацію новітньої бізнес-моделі Криворізького педагогічного, реалізацію комплексних програм, покликаних сформувати корпоративну культуру співробітників університету.
Автори проекту детально ознайомлять представників міських мас-медіа зі структурою та змістом стратегії вишу щодо міжнародного співробітництва в освітній та науковій галузі, дадуть відповіді на запитання.
Участь у презентації проекту візьмуть, зокрема, члени лідерської команди університету.
На захід запрошуються представники ЗМІ та громадськості міста.