5242450258913511047 121

23 березня 2023 року об 11.00 у читальній залі головного корпусу Криворізького державного педагогічного університету (просп. Гагаріна, 54) відбудеться презентація збірки поезії воєнної доби альманаху «Саксагань». На заході лунатимуть вірші здобувачів вищої освіти, випускників і працівників КДПУ в авторському виконанні. Присутні дізнаються про історію створення цих поезій, організацію та проведення поетичного марафону Криворізького педагогічного, джерела натхнення авторів. У презентації візьмуть участь представники університету й редакції альманаху «Саксагань», громадськість міста.

Кожна з тем, які обирали автори віршів, стосується війни, що триває. Почуття та мрії, скорбота й гнів, гордість і жага до Перемоги українців і українок знайшли своє втілення у щирих та емоційних віршованих і графічних творах, що увійшли до поетичної збірки, яку буде презентовано в Криворізькому педагогічному.

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення актуальної події культурного життя міста.