27 квітня 2023 року у виставковій залі художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету (вул. Мистецька, 9, І поверх) об 11.30 відбудеться відкриття виставки творчих робіт митця, а о 12.00 – аудиторії, присвяченої пам’яті видатного вченого-педагога й діяча культури, доктора педагогічних наук Володимира Володимировича Томашевського.

На заході будуть присутні викладачі й студенти КДПУ, випускники спеціальності «Дизайн», представники громадськості. Бібліотека університету презентує біобібліографічний покажчик, присвячений життєвому шляху, творчості, науково-педагогічній роботі Володимира Томашевського.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення важливої події культурно-мистецького життя міста.

22085